Alanında bilgili ve tecrübeli bir uzman olan sevgili Necati Enver ile yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ve Ekim 2021 de kemik eğriliği / burun estetiği ameliyatımı gerçekleştirdi.

Tedavi öncesinde nasıl bir burun tasarladığını benimle paylaştı, beni bu sürece hazırladı. operasyon öncesi ve sonrasında her türlü sorumu çok net ve samimi yaklaşımıyla cevaplandırdı. Ameliyatım planlandığı gibi sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Ameliyat sonrası iyileşme sürecini yakından takip etti. Ne zaman bir sorum olsa çekinmeden doktoruma sorabilmek çok önemliydi benim için.

Yapmış olduğu rinoplasti ameliyatından sonra burnum , çevremdeki herkes tarafından çok beğenildi. Sanki burnumun hep böyleymiş gibi çok doğal ve güzel göründüğünü söylediler. Doktoruma ilgisi, bilgisi ve samimiyeti için ne kadar teşekkür etsem az .

Burun ameliyatı ve estetik olmayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Arif Eser

Ben bir ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. Doktorum Necati Bey'di. Burnumdaki şekil bozukluğunu hayal ettiğimden daha güzel düzeltti. Ameliyatın sonucunu bu kadar iyi beklemiyordum. Çok doğal görünen bir burnum oldu. Ameliyat sonrası kontrollerde de çok ilgili davrandı. Çok kibar ve yardımsever bir doktor ellerine sağlık çok teşekkür ediyorum.

Elif Karaçam

Son derece özenli ve kontrol altında bir ameliyat geçirdik. Eğitimi, bilgisi, başarısı ile işinde oldukça profesyonel ve güler yüzlü. Ameliyat gününden bu güne kadar oldukça düzenli, ayrıntılı incelemelerle ilerledik.Necati bey ve ekibi sayesinde kanser sürecini atlattık. Tekrardan çok teşekkür ederiz. Başarıları daim olsun.

Ergin Zengin

Sağ tiroid bezimde nodül olması sebebiyle ameliyat olmuştum buna bağlı sağ ses telim çalışmıyordu. Necati Bey en uygun tedavinin ses teli dolgusu olduğunu söyledi. Ona güvenerek ses teli dolgusu yaptırdım. Benim mesleğim öğretmenlik olduğu için işime devam edebilmek adına sesimin iyi olmasına ihtiyacım vardı. Necati Bey sayesinde çok daha rahat konuşuyorum ve sesim kendi sesime çok yakın çıkıyor. İşlem sonrasında da çok ilgili bir doktor, ben İstanbul dışında yaşamama rağmen çok ilgiliydi ses kayıtları ile sürekli sesimi kontrol altına aldı. İşinde çok başarılı bir doktor güvenerek kontrole gidebilirsiniz.

Yasemin Yorulmaz

Tek kelime ile mükemmel bir doktor.. Bilgisi anlayışı hastaya karşı kibarlığı ile.... Benim için büyük bir şans oldu Necati beyle karşılaşmak. Hastalığımla ilgili tam detaylı bilgi sahibi oldum sayesinde... Yapılan işlem sonrası sesimle ilgili sorun yaşamıyorum artık. Tüm emeği için tsk ederim kendisine.

Çiğdem Kırca

Alanında yetkin bir doktor olmasının yanı sıra son derece kibar ve hastalarına önem veren bir beyefendi. Spazmodik disfoni rahatsızlığım sebebiyle başarlı bir şekilde botoks enjeksiyonumu gerçekleştirdi ve sağlığıma kavuştum. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Yakuphan Kaya

Merhabalar, Necati Hocayla iyi ki yolum kesişmiş. Ses telimdeki problemi çözdü. Benim ses teli problemim 2015 te başladı. Farklı doktorlara gittim lakin geçici çözüm odaklı ilaçlar önerdiler onlarda çözüm olmadı hatta bir doktor şan eğitimi almam gerektiğini belirtti :) Bir gün doktor araştırırken Necati bey çıktı ve böylece benim içinde çok büyük bir şans oldu. Ses telimde oluşan 2 kist iki operasyonla başarılı bir şekilde tedavi edildi. Hayatımda bir dönüm noktası oldu. İyi ki Necati hocayla karşılaşmışım, hastasını dinleyen özverili bir hekim tekrar çokkk teşekkür ederim Hocam.

Arzu Çalasın

Kabus gibi geçen 4 yılı aşkın bir süre sonunda Rabbim Necati Bey'le karşılaşmayı nasip etti. Yıllar sonra hocamın sayesinde eski sesime kavuştum. Hastalara olan ilgi, alaka, mütevazi ve hoş görülüğü ile harika bir kişiliğe sahip ve sahip olduğu bilgiler çok kıymetli oldu benim için. Dilerim en iyi kişilerle karşılaşırsınız hayat boyunca. Sizlere sonsuz şükran ve saygılarımı sunuyorum kıymetli hocam.

Rıdvan Aslantürk

Necati Bey'e ses teli dolgusu operasyonu oldum ve çok başarılı geçti. Çok sıcak kanlı ve hastalarıyla bu kadar ilgilenen bir doktor daha görmedim çok müthiş bir insan gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Oktay Öz

Gerçekten işinde başarılı bir doktor. Hastalarıyla tüm süreçte ilgileniyor. Doğru bir şekilde kullanamadığım sesimi çok yumuşak bir sese dönüştürdü. Ses takliti yeteneklerimden birşey kaybetmedim. Şarkı söyleyebiliyorum artık :) ameliyat öncesi oldukça endişeliydim. Ameliyathanede uyumadan önce Doktor nerde diye sordum. Hemşire şimdi gelir dedi. Onu görmeden uyumak istemiyorum dedim. Onun gülümsemesini görünce gerçekten endişem kayboldu. Çünkü genç bir doktor olmasına rağmen işinde dikkatli ve ilgiliydi. Ameliyat sonrasında 2 kez daha gittim ve herşey yolundaydı.şimdi tekrar kontrol için gideceğim. Ben onu unutmuştum ama o hastalarının sağlığı için geri onları arayıp kontrollerini yapıyor. Hayatımda gerçekten sevildiğimi hissettiren nadir insanlardan.

Dolunay Ezel YAHŞİ

12 yaşından beri kulak zarlarımın delik olmasından dolayı duymakta zorluk çekiyordum.Sürekli iltihaplı kulaklarla geziyordum.Hiç bir doktor ameliyat etmedi asker de bile etmediler risk görüyorlardı.

Taki 2014 yılında Necati hocam ile tanışınca hemen ameliyat olman lazım dedi ve ilaç tedavisinden sonra ameliyat oldum.üstünden 7 yıl geçti hiç bir sıkıntı olmadı.Rahatça denize girmek duş almak çok güzel bir duygu.Ameliyat sonrası ilgisi ayrı bir güzellik.Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Mustafa Köroğlu

Boyun Mr sonrası fark edilen Tiroglossal Kanal Kisti rahatsızlığımdan dolayı Değerli Hocam, Doç.Dr.Necati Enver ile yollarımız kesişti. Kendisine cevap alacağımı düşünmeden mesaj yazdım ve çok kısa bir sürede dönüş sağladı inanamadım. :) Rahatsızlığımdan bahsettim ve detayları ile beni bilgilendirdi ve ilk fırsatta randevu aldım. Görüşme sonrası anladım ki; Mesleğinde ve Branşında bilgili, deneyimli, başarılı bir hekim vardı karşımda. Kısa bir zaman sonra ise ameliyatımı başarıyla değerli ekibiyle gerçekleştirdi. Her şeyden önemlisi insani yönünü takdir ediyorum. Güler yüzüyle, sorduğumuz sorulara açıklıkla cevap vermesiyle, hastalarıyla rahatlıkla iletişim kurmasıyla çok başarılı buluyorum kendisini. Emeklerinizden ve göstermiş olduğunuz özveriden ötürü Sn.Doç.Dr.Necati Enver Hoca'ma ve değerli ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum, iyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını dilerim. Ameliyat sonrası taburcu olduktan sonra bile durumunuzu merak edip sizinle iletişim kuran bir ekip var, daha ne olsun :) Tek kelimeyle mükemmel bir hekim. Kesinlikle tavsiye ediyorum, gönül rahatlığı ile Necati Hoca'ma başvurabilirsiniz.

Gözde Meşe

Necati Bey ile yolumuz; oğlumun geniz eti ve diğer KBB problemleri başladığında kesişti...Öncesinde götürdüğüm hiç bir hekim, aklımı ve anne yüreğimi aynı anda ikna edemedi... Teşhis, tedavi ve ameliyat süreçlerinde oğlumun çocukça korkularını sabırla karşıladı... aynı sabır ve hoşgörü ile bitmek bilmeyen anne sorularımı yanıtladı, bize güven verdi, oğlumu iyileştirdi... Branşında gördüğüm en iyi hekim...Bir Devlet Hastanesi'nde karşılaşabileceğimizi ummadığımız, unuttuğumuz, hatta hakkımız olmadığını düşündüğümüz tüm insanca muamelenin, alanında en iyilerinden olan bir hekim tarafından uygulanıyor olması karşısında saygı ve minnetle eğiliyorum....

Böyle bir evlat yetiştirdikleri için anne-babasına hürmetlerimi sunuyorum...

Umuyorum ki ileride kendi gibi nice altın yürekli, işinin ehli öğrenciler yetiştirecektir....

Başarılarının daim olması dileğiyle....

Evin Bilen

Öncelikle dudak dolgusu işlemini ilk defa yaptıracağım için nasıl olur diye biraz tedirgindim açıkçası. Ama sonuç çok doğal, harika oldu. Botoks işleminden de her seferinde çok memnun kalıyorum. Tuhaf mimiklerim olmadan çizgilerim de harika açılmalar oluyor. Yorumlarımı yazarken yüzümde tebessüm olduğunu farkettim. İlgili, işinde çok başarılı bir doktora yüzümü emanet ettim. Şanslı olduğumu düşünüyorum. Çok Çok tesekkür ederim Dr. Necatı Enver.

Şirin Yeşilyurt